19 درمان خانگی خار پاشنه به روش آسان و سریع – سلامت بانوان اوما

در این روش پزشک به شما پیشنهاد می دهد که با پشت سر گذاشتن دوره درمان شاک ویو تراپی بهبودی خود را به دست بیاورید. اگرچه ممکن است در نواحی خار پاشنه باز هم درد کمی صورت بگیرد ، اما بعد از پشت سر گذاشتن روند درمان به واسطه شاک ویو تمامی این درد ها بر طرف میگردد. پزشک تمرینات فیزیوتراپی را برای کشش ماهیچه های پشت ساق پا وکف پا به بیماران توصیه میکند تمرینات فیزیوتراپی علاوه برتمرینات کششی واستقامتی شامل درمان هایی مانند استفاده ازیخ،ماساژویامصرف داروهایی برای کاهش التهابات اطراف کف پا، لیزر درمانی ، الکترو تراپی و شاک ویو تراپی است است.

اما لازم است بدانید طبق گفته پزشکان و تجربیاتی که این افراد بر روی بیماران خود داشتند برای درمان خار پاشنه بیشتر از ۱ جلسه نیاز می باشد تا از این جهت بتوان نتیجه درمان را مشاهده کرد. اما ممکن است خار پاشنه با این راه حلهای درمانی ساده حل نشود. چگونه میتوان از شاک ویو برای درمان خار پاشنه استفاده لازم را کرد؟ از مهم ترین سوالات افراد این می باشد که تعداد جلسات درمان خار پاشنه به واسطه شاک ویو چند جلسه می باشد و اطلاعات مفیدی در رابطه با این موضوع احتیاج دارند. به طورکلی وقتی پزشک برای شما روش شاک ویو تراپی را در نظر می گیرد باید اطلاعات کاربردی و مفیدی در رابطه با این روش داشته باشید تا بتوانید بدانید در چه مدت بهبودی شما حاصل میگردد.

به طور معمول اکثر افرادی که از شاک ویو تراپی استفاده کرده اند درمان های موفقی داشته اند. البته لازم است بدانید که میزان دقیق این جلسات و دوره درمان بستگی به موقعیت و عارضه شما دارد. همچنین لازم است بدانید دستگاه مورد نظری که از آن برای روش درمانی شاک ویو استفاده میکنید تاثیر بسیار مهمی بر روی تعداد جلسات و نتیجه آن دارد. باید گفته شود که میزان وخامت خار پاشنه شما تاثیر به سزایی بر روی تعداد جلسات استفاده شده از شاک ویو دارد تا بتواند تاثیر بهتری بر روی درمان شما بگذارد. تکنولوژیهای بسیار پیشرفته ای از دستگاه شاک ویو وجود دارد که می تواند تاثیر بهتری بر روی افراد مختلف و بهبود بخشی خار پاشنه آن ها داشته باشد. وقتی شما به پزشک متخصص مراجعه میکنید ، پزشک برای شما اول از همه درمان به واسطه تمرینات کششی را درنظر می گیرد تا بتواند از این طریق برای برطرف کردن خار پاشنه شما بسیار تاثیر گذار باشد.

اقدام اول برای درمان خار پاشنه پا، استراحت کردن است. بیشترین کاربرد شاک ویو تراپی برای درمان درد های پاشنه و خار پاشنه می باشد. اما روش های دیگری برای درمان خار پاشنه وجود دارند که به وسیله دارو می توان خار پاشنه را درمان کرد این داروهای درمانی شامل تزریق برای درمان خار پاشنه، کفی و کفش طبی مخصوص خار پاشنه، درمان به وسیله فیزیوتراپی، درمان با شاک ویو تراپی و جراحی خار پاشنه می باشند. اغلب افراد برای استفاده کردن از دستگاه شاک ویو سوالات بسیاری مد نظر دارند. نسبت به دیگر دمپایی یا صندلها برای درمان بیماری شما تأثیر و کارایی بیشتری دارند. ممکن است در برخی موارد نتوان از دستگاه شاک ویو برای بر طرف نمودن بیماری ها و خار پاشنه استفاده کرد. بعد از آن پزشک معالج می تواند با استفاده از شاک ویو مشکل خار پاشنه شما را برطرف کند. درحقیقت حضور نزله سوداوی و بلغمی در پایین تنه به خصوص در سمت راست بدن، باعث میشود خون کثیف به حدی قوی عمل کند که در کنار استخوان و پوست، همزیست شده و به دیواره پاشنه پا بچسبد.