درمان خار پاشنه پا: علت، علائم – کلینیک تخصصی درد امید

البته در رابطه با هزینه های شاک ویو می توان گفت که با توجه به مراجعه به پزشک و در نظر گرفتن میزان وخامت شما و تعداد جلساتی که قرار است تحت درمان قرار بگیرید متغیر می باشد. در همین راستا پزشک معالج شما می تواند با در نظر گرفتن تمرینات کششی و تقویتی به شما آموزش دهد تا بتوانید برای بهبودی بیشتر تلاش کنید و نتیجه این روش را در بلند مدت ببینید و شاهد بهبودی خار پاشنه خود باشید. همچنین شما باید با استفاده از مراقبت های بعد از شاک ویو درمان خود را تثبیت کنید تا دوباره مشکل خار پاشنه برای شما به وجود نیاید.

در این مقاله قصد داشتیم در رابطه با شاک ویو و روش های درمان آن برای خار پاشنه صحبت کنیم. به طورکلی باید گفت که در رابطه با این روش درمانی احتیاج نیست که بیمار در شرایط بحرانی و سختی قرار بگیرد و از فعالیت های روزانه خود بگذارد، بعد از روش شاک ویو فرد مورد نظر می تواند به کار های روزانه خود بپردازد و با حفظ تمرینات ورزشی گفته شده روند درمان خود را سریع تر کند. ممکن است بعد از درمان به واسطه شاک ویو پزشک مورد نظر برای شما استفاده از دارو های ضد درد را توصیه کند. البته لازم است بدانید که استفاده کردن از یخ بعد از شاک ویو برای شما توصیه نمی شود و ممکن است روند درمان شما را دچار اختلال کند. برای کاهش درد و التهاب ناشی از خار پاشنه یخ می تواند بسیار کمک کند. بعد از این که شما از درمان شاک ویو برای بر طرف نمودن خار پاشنه خود استفاده می کنید بدن شما در حالت عادی مجبور می شود که به واسطه امواجی که بر روی آن صورت گرفته و باعث افزایش یافتن میزان گردش خون در آن نواحی شده است ترمیم هایی در محل های آسیب دیده خار پاشنه به وجود آورد تا از این طریق بتواند سلول های بافتی جدیدی را ایجاد کند و با توجه به تولید کردن سلول های جدید بتواند سلول های آسیب دیده در ناحیه ای خار پاشنه را ترمیم کند.

در تمامی مطالب بالا در رابطه با شاک ویو و بر طرف نمودن خار پاشنه برای شما صحبت کردیم. طبق وخامت عارضه مورد نظر خار پاشنه ممکن است ۱۶ هفته بعد مجدداً دوره درمانی شاک ویو برای خار پاشنه تکرار شود تا از این جهت به طورکلی این عارضه بر طرف گردد. همچنین با در نظر گرفتن پزشکان و فیزیوتراپیست های متخصص بر طرف نمودن خار پاشنه شما را تضمین می کنیم. در نظر گرفتن تزریق کورتیزون به عنوان یک نسخه بسیار هدفمند و قوی از تیلنول یا ایبوپروفن می تواند مفید باشد. البته همان طور که ذکر کردیم اغلب افراد بعد از گذشت جلسه اول بسیار کاهش درد را حس میکنند و از این روند بسیار خشنود هستند. ممکن است بعد از استفاده از جلسه اول فوراً احساس بهبودی کنید اما با اندکی گذشت زمان امکان بازگشت درد شما وجود دارد.

دقت کنید که مصرف این دارو بستگی به وضعیت و علت خار پاشنه دارد؛ بههیچعنوان این دارو را خودسرانه مصرف نکنید. بسیاری از افراد خواهان این هستند که با استفاده از اطلاعات خود از به وجود آمدن خار پاشنه جلوگیری کنند. به طورکلی در مجموع میزان زمان استفاده از شاک ویو برای شما 15 تا ۳۰ دقیقه می باشد. اما به طورکلی طبق نظریه پزشکان ۳ تا ۵ جلسه برای درمان و بهبودی کامل پیشنهاد میشود تا ازین طریق بتوانید درمان خود را انجام دهید. اما در حالت عادی اغلب بین ۳ تا ۱۰ روز ممکن است روش شاک ویو برای شما صورت بگیرد.