درمان خار پاشنه : علائم، علت و سیر تا پیاز خارپاشنه 2022

مرکز درمانی ما با در نظر گرفتن جدیدترین و کارآمد ترین دستگاه های شاک ویو می تواند برای کمک به خار پاشنه شما بسیار مؤثر باشد. دستگاه هایی که در مجموعه ما استفاده می شود دارای آخرین تکنولوژی های بازار می باشد و از محصولات کمپانی های معروف استفاده شده است. باید بدانید که جلسات شاک ویو بسیار کم زمان می باشد و هیچ گونه دردی برای شما به همراه نخواهد داشت. اغلب بیمارانی که از شاک ویو برای برطرف نمودن خار پاشنه استفاده کردهاند ،توانسته اند بعد از زمان ۱۳ هفته به دردهای خود خاتمه دهند. باید بدانید که استراحت مطلق و عدم داشتن تحرک هیچ کمکی به شما نمی کنند. باید گفته شوند که طبق توضیحاتی که در قسمت بالا دادیم ۳ تا ۵ جلسه درمانی احتیاج می باشد شما تا شما بتوانید نتیجه چشمگیری از روند بهبودی به واسطه دستگاه شاک ویو برای خار پاشنه خود ببینید.

تکنولوژیهای بسیار پیشرفته ای از دستگاه شاک ویو وجود دارد که می تواند تاثیر بهتری بر روی افراد مختلف و بهبود بخشی خار پاشنه آن ها داشته باشد. برخی از تکنولوژی های دستگاههای فیزیوتراپی باعث می شود عملکردهای فیزیولوژیک در بدن شما زودتر واکنش دهند و واکنش آن ها نسبت به بقیه دستگاه ها سریع تر باشد. از طرفی دیر غذا خوردن و خوابیدن روی غذا، منجر به بد هضمی و تولید مواد نامناسب در بدن میشود که در قسمتهای مختلف از جمله پاشنهها تجمع میکنند و حتی میتوانند به تدریج در بعضی افراد باعث ایجاد خارپاشنه شوند. در بعضی موارد لازم است که بیمار پس از جراحی از پانسمان، اسپلینت (آتل)، گچ ارتوپدی، کفش جراحی، چوب زیربغل یا عصا استفاده کند.

در مطالب بالا برای شما ذکر کردیم که میزان جلسات جلسات شاک ویو خارپاشنه با توجه به وخامت اوضاع خار پاشنه شما متغیر می باشد. نکته دیگری که در رابطه با درمان به واسطه شاک ویو برای خار پاشنه وجود دارد ، این است که اغلب بیماران نگران درد های بعد از انجام این روش می باشند. همان طورکه گفته شد برای اینکه بتوانید روند درمان خار پاشنه خود را در نظر بگیرید باید توسط یک فیزیوتراپیست ویزیت شوید تا از این جهت با توجه به معاینات انجام شده وی تشخیص دهد که میزان آسیب دیدگی شما چقدر می باشد . در همین راستا پزشک معالج شما می تواند با در نظر گرفتن تمرینات کششی و تقویتی به شما آموزش دهد تا بتوانید برای بهبودی بیشتر تلاش کنید و نتیجه این روش را در بلند مدت ببینید و شاهد بهبودی خار پاشنه خود باشید.

هرچقدر که شما بدن خود را به سمت دیوار متمایل میکنید، پشت پاشنهی پای شما و کف پای شما بیشتر کشیده میشود. اما لازم است بدانید طبق گفته پزشکان و تجربیاتی که این افراد بر روی بیماران خود داشتند برای درمان خار پاشنه بیشتر از ۱ جلسه نیاز می باشد تا از این جهت بتوان نتیجه درمان را مشاهده کرد. این عارضه در اثر استفاده از کفشهایی که بهخوبی از پا حمایت نمیکنند نیز ایجاد میشود. همان طورکه میدانید شاک ویو نیز برای اغلب بیماری های دیگر ممکن است فواید بسیار مفیدی داشته باشد. البته این زمان نیز بستگی به وخامت اوضاع شما در رابطه با خار پاشنه دارد و برای اینکه بتوانید اثر بخشی بهتری در این زمینه داشته باشید باید طبق توصیه پزشک معالج خود جلسات درمانی را پشت سر بگذارید تا این درمان بتواند برای برطرف نمودن خار پاشنه تاثیر به سزایی داشته باشد واز این جهت بهبودی کامل نصیب شما شود و درد های حاصل از خار پاشنه برطرف گردد.