خار پاشنه چیست؟

این افراد باید از انجام دادن فعالیتهای ورزشی سنگین از قبیل طبیعی دنیا پیاده روی به مدت طولانی خودداری کنند. کورتیزون ساخته شده شبیه به استروئیدی است که دربدن به صورت طبیعی ساخته میشود استروئید زمانیکه بدن تحت فشار است ساخته میشود و اثر ضدالتهابی دارد.این تزریق به صورت مستقیم در ناحیه کف پا انجام می شود زمانیکه تزریق در بالای خار پاشنه پا نزدیک به استخوان انجام می شود دردناک است بعد از انجام تزریق بیمار باید برای جلوگیری از آسیب دیدگی بافت های اطراف پاشنه استراحت کند. همان طور که ذکر کردیم ممکن است درمان خار پاشنه برای بسیاری از افراد توسط درمان های اولیه مانند استراحت کردن ، کمپرس یخ یا مصرف دارو های ضد التهابی و تمرینات کششی باعث بهبودی شود. استراحت دادن به پاها به کاهش شدت درد کمک می کند و همچنین از بدتر شدن درد نیز جلوگیری می کند.

بوراکس برای درمان خار پاشنه موثر است زیرا کمک می کند تا سطح هورمون ها و مواد معدنی مورد نیاز برای سلامت استخوان حفظ شود. این کار به کاهش فشار اضافی بر روی پاها کمک میکند. بافت های اسکار خواص ارتجاعی ندارند و مانع از انجام دادن حرکات و عملکرد های متفاوت بر روی بافت ها و عضلات می شوند. به همین جهت باعث می شوند که بافت های سالم و اطراف آن ها ضعیف شوند و آسیب دیدگی بسیاری برای فرد بیمار به همراه خواهند داشت. ضدالتهابها در درمان کلیهی گونههای همراه با درد خفیفی به یاریمان میآیند که در طول روز تشدید میشوند، اما برای تسکین درد شدید توانفرسایی که غالباً صبحها پس از بلند شدن از خواب تجربه میشود مؤثر نیست.

بعد از انجام دادن و گذشتن از مراحل خاص می توان روش شاک ویو درمانی را برای خار پاشنه بسیار مؤثر در نظر گرفت. بسیاری از پزشکان روش درمانی شاک ویو تراپی را یک روش تایید شده ، از نظر درمان می دانند. اغلب افراد برای استفاده کردن از دستگاه شاک ویو سوالات بسیاری مد نظر دارند. باید بدانید در رابطه با تعداد جلساتی که شما لازم است عرض دستگاه شاک ویو استفاده کنید و نتیجه مثبتی در روند درمانی خود داشته باشید ، با توجه به موارد متفاوتی ، مختلف می باشد. در سامانهی دکترساینا میتوانید در هر زمان و هر کجا از بیش از ۲۵۰۰ پزشک و روانشناس متخصص مشاوره آنلاین دریافت کنید. لازم است یک بطری آب را برای این ورزش فریز کنید. به همین دلیل پزشکان متخصص روش بسیار کاربردی مانند شاک ویو تراپی را برای شما در نظر خواهند گرفت.

بعد از اینکه پزشک مورد نظر منطقه آسیب دیده بوسیله خار پاشنه را تشخیص داد در مناطق مورد نظر می تواند درمان خار پاشنه را به واسطه شاک ویو آغاز کند. زیرا به واسطه آن می توان درمان های بسیاری برای آسیب دیدگی های مزمن و بافت های نرم داشت و از این طریق می توان بیماری های استخوانی را برطرف کرد. همین طور شاک ویو می تواند گردش خون در نواحی مورد نظر را افزایش دهد و از این جهت بافت های آسیب دیده را ترمیم کند. پزشک مورد نظر بعد از اطمینان حاصل کردن از تشخیص صحیح از بیماری خار پاشنه می تواند روش درمانی شاک ویو را به شما پیشنهاد دهد.