انجام اسکنهای اولتراسوند (سونوگرافی) و ام

خارهای پشتی اغلب با تاندینوپاتی آشیل همراه هستند، در حالی که خارهای زیر کف پا با التهاب فاشیای کف پایی همراه است. در اغلب مواقع خار پاشنه با مشکل دیگری به نام پلانتار فاشیاتیس (Plantar Faciatis) یا همان التهاب فاشیای کف پا همراه است. اگر از خارپاشنه رنج می برید بهتر است دوچرخه سواری یا شنا را انتخاب کنید. به عنوان مثال می توانید از روغن زیتون گرم شده، روغن نارگیل، سیاهدانه، هسته قیسی و کوهان شتر، در طب سنتی استفاده کنید . اضافه کردن کمی فلفل، دارچین یا زنجبیل به روغن و کشیدن یک پلاستیک فریزر روی محلّ ماساژ، اثر درمان خار پاشنه پا با طب سنتی را بسیار بیشتر می کند. گرم نگه داشتن پا و حجامت هم می تواند در کاهش درد بسیار موثر باشد.

استراحت کردن در افرادی که دچار خار پاشنه هستند بسیار مهم است. البته استفاده از روغن های گیاهی در هنگام شب و زمان خواب ، بهتر است به منظور کاهش درد و اثر دهی بیشتر، می توانید کمی زنجبیل یا دارچین به روغن اضافه کرده و روی پاشنه پا زده و روی آن را بپوشانید. درمان خار پاشنه با داروهای گیاهی بهتر است شب ها قبل از خواب انجام شود و ماساژ تا جذب کامل روغن به پوست ادامه پیدا کند. از سوی دیگر، سیستم اسیدی نیز می تواند منجر به پوکی استخوان شود که باعث آسیب به استخوان ها می شود و باعث شکننده شدن آنها می شود. همچنین می توان با شل کردن عضله پشت پا نیز از درد ناشی از خار پاشنه کم کرد.

اسپلینت شبانه نوعی اسپلینت است که در طول شب مورد استفاده قرار گرفته و البته میتوان آن را برای دورههای زمانی کوتاهتر در طول روز نیز استفاده کرد. بهترین درمان برای خار پاشنه، درمان گیاهی خانگی است. این عارضه و دیگر عارضه های ارتوپدی با طب سوزنی قابل درمان هستند. دقت کنید که زمانی می توانید به درمان همیشگی این بیماری دست پیدا کنید ، که به دکتر ارتوپدی مراجعه کرده باشید. این گیاه از دسته گیاهانی است که معمولا در سرتاسر سال سبز است و با برگ های تیغ دار خود در درمان برخی بیماری ها در طب سنتی استفاده می شود. همچنین مصرف غذاهای سرد مانند لبنیات برای بیماری خار پاشنه مضر است. در خار پاشنه رژیم غذایی شما چگونه است؟ بنابراین، اگر به دنبال تعادل مناسب pH هستید رژیم قلیایی مناسب است. عموماً افرادی که دچار عارضه خارپاشنه می شوند در هنگام راه رفتن روی سطوح سفت و ناهموار دچار ناراحتی شده و درد زیادی را تحمل می کنند.به دلیل اینکه بیمار مبتلا به خارپاشنه در هنگام راه رفتن دچار درد در ناحیه کف پا می باشد به لحاظ حفظ تعادل و کاهش فشار روی پا، وضعیت طبیعی بدن خود را حین راه رفتن تغییر می دهد.

با داروهای گیاهی، درد پاشنه تا حدود زیادی کاهش پیدا کرده و در اکثر مواقع، برطرف می شود. نکته اصلی این است که اجازه ندهید پاشنه پا و پاهای شما از فشار زیادی رنج ببرند. در حین این عمل جراحی، جراح قسمتی از لیگامان را برای کاهش التهاب و درد، برمیدارد. پابرهنه راه رفتن: بدون کفش راه رفتن فشار و کشش غیرضروری و بیش از حدی را به لیگامان کف پا وارد میکند و می تواندعلت درد پاشنه پا باشد. اگر به موقع درمان نشود ، ضعف در عضلات پا ایجاد می شود زیرا فعالیت راه رفتن محدود می شود. تعادل pH نقش مهمی ایفا می کند، زیرا به جلوگیری از التهاب و غلظت کلسیم در بدن ما کمک می کند. بنابراین، چگونه می توان این دو عامل را با رژیم غذایی ما به تعادل رساند؟ با این حال، اگر هیچ یک از داروهای خانگی برای خارپاشنه نتواند نتایج مثبت داشته باشد، می توانید از جراحی استفاده کنید.